Motywacja to synonim sukcesu

 

Masz problem z tym, żeby zrealizować wyznaczony cel? Brakuje Ci wewnętrznej siły, aby pokonać lenistwo? Zainspiruj się tym, co osiągnęli Partnerzy Souvre Internationale i dołącz do grona ludzi sukcesu!

Motywację można najprościej zdefiniować jako chęć podjęcia działania. Codziennie rano stajesz przed dylematem: leniuchować przez cały dzień czy wstać wcześnie i zrobić to, o czym inni zdążyli tylko pomyśleć? To decydujący element w ustalaniu i osiąganiu celów – zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Samokontrola i dobre zarządzanie czasem ma wpływ na to, kim jesteś i w jaki sposób postrzegają Cię inni.

Odroczona gratyfikacja

Motywacja ma potężną moc, ale bywa trudna, szczególnie jeśli chodzi o działania długofalowe, w przypadku których gratyfikacja jest odroczona w czasie. Wrażenie, że łatwo jest się zmotywować bywa zgubne, kiedy znajdujemy się w wirze ekscytacji nowym projektem. Innym razem jest prawie niemożliwa do osiągnięcia, bo jesteśmy uwięzieni w spirali natłoku bieżących obowiązków i rutyny, która zabija kreatywność.

Auto-Motywacja z Souvre

Zamiast słuchać długich mów motywacyjnych, na przykładach z życia Dyrektorów Souvre, przekonaj się, jak codziennie rano wstawać z głową pełną pomysłów oraz chęcią do działania. Partnerzy Souvre są długodystansowcami, dlatego tylko ciągła motywacja wchodzi w grę. Zapoznaj się z historiami laureatów programu Auto-Motywacja bez barier, aby przekonać się, że codzienne starania składają się na spektakularny sukces w branży marketingu społecznościowego.

Zapisz