Auto-Motywacja

Adresaci programu Auto-Motywacja bez barier

Program motywacyjny marki Souvre Internationale kierowany jest do Partnerów, którzy zdecydowali się na tworzenie własnych struktur sprzedaży i osiągnęli poziom minimum Dyrektora Okręgowego.

Program AUTO-MOTYWACJA BEZ BARIER działa w strukturze Souvre od dnia 1 lipca 2016 r. Od tej pory każdy z Partnerów, który spełni jego warunki, otrzymuje wybrany przez siebie luksusowy samochód! W związku z tym, że każdy z nas jest inny i każdy ma inne preferencje, firma daje możliwość wyboru marki i modelu auta.

Warto nadmienić, że program jest dedykowany Dyrektorom Souvre, którzy osiągnęli i utrzymają określone poziomy efektywności. Auto to wizytówka każdego z nas, która budzi podziw u innych i promuje markę Souvre wszędzie tam, gdzie znajdują się Partnerzy. Więcej informacji na temat nowego programu znajduje się w Strefie Partnera na stronie www.souvre.pl. Do tej pory Partnerzy Souvre wyjechali z salonów nowymi samochodami m.in. Audi i Mercedes. Zachęcamy do śledzenia nowości na temat powiększającej się floty Souvre i dołączenia do ekipy osób, które realizują swoje marzenia!

Firma Souvre Internationale dopiero od roku działa na rynku, ale już zrobiła w branży niezłe zamieszanie. Marka przez ostatnie 12 miesięcy zasłynęła nie tylko dzięki skrojonej na miarę konsumenta oferty produktowej, ale również profesjonalną współpracą z Partnerami. Współpraca z Souvre pomaga spełnić cel, jakim jest niezależność finansowa i ekskluzywny styl życia.

Opinie o firmie Souvre