Souvre Internationale

Souvre Internationale to polska firma założona w 2015 roku, której celem jest promowanie nowego wymiaru marketingu społecznościowego, blisko związanego z marketingiem wielopoziomowym, sieciowym lub MLM (ang. Multi-level marketing). Zgodnie z założeniami marketingu sieciowego, produkt dostarczany jest do klientów przez dystrybutorów, bez udziału sieci sklepowych. Ta stosunkowo młoda branża jest nowoczesnym sposobem docierania do klientów i pracowania na własny rachunek. W marketingu wielopoziomowym wynagrodzenie, które w tradycyjnym marketingu przeznacza się na kampanie reklamowe, trafia do dystrybutorów, czyli współpracowników firmy działającej na zasadach MLM.

Kto tym wszystkim zarządza?

Marketing sieciowy daje duże szanse na rozwój i zostanie Liderem sieci. Lider sieci to osoba, której udało się zbudować dużą sieć dystrybutorów (Partnerów Souvre) i otrzymuje regularny dochód pasywny (prowizję), wypracowany przez swoją grupę. Marketing wielopoziomowy pozwala na uniknięcie kosztów związanych z klasyczną dystrybucją w sieciach sklepowych (reklama, czynsz, wynagrodzenie dla pracowników itd.), pozwalając równocześnie na nowoczesne podejście do sprzedaży produktu. MLM polega na skupowaniu produktów w cenach hurtowych, sprzedawaniu ich dowolnej grupie osób (rodzina, znajomi, itd.) oraz angażowaniu kolejnych osób w pracę dystrybutora. Przy odpowiednim zaangażowaniu i zdobyciu dużej grupy dystrybutorów, masz więc szansę zostać Liderem sieci i pozwolić sobie na niezależność finansową. Cechą szczególną działalności Souvre Internationale jest zaufanie zróżnicowanym doświadczeniom biznesowych swoich Liderów oraz udoskonalanie systemu MLM dzięki wieloletniej obserwacji branży. Rozwój marki zapewniają stałe opinie zwrotne Partnerów na temat produktów Souvre. Nieocenione w rozwoju firmy są także opinie osób, które nabyły produkty Souvre u Partnerów marki. Dzięki stałej kontroli opinii o produktach Souvre marka odpowiada na potrzeby Partnerów i klientów, udoskonalając i rozszerzając gamę produktów.

Oferta Souvre

Firma Souvre opiera swoją działalność na dystrybucji kosmetyków i środków czystości codziennego użytku oraz produktach ekskluzywnych, do których należy unikatowy produkt w ofercie Souvre – Kolagen Naturalny. W ofercie produktów do pielęgnacji ciała znajdziemy kosmetyki w Linii Damskiej (Perfect Lady), Męskiej (True Gentleman) i Uniwersalnej (Your Beauty), m.in. kremy, mleczka do demakijażu, balsamy do ciała, balsamy po goleniu, żele do golenia, antyperspiranty, mydła, szampony i toniki. W skład tych kosmetyków wchodzą: kwas hialuronowy, olej z orzechów Makadamia, witamina E, naturalny wyciąg z imbiru, olej arganowy, witamina B5 oraz olej bawełniany – składniki korzystnie działające na ludzką skórę. Firma Souvre oferuje również środki czystości do domu, takie jak m.in. neutralizatory zapachów, chusteczki do czyszczenia obuwia, preparaty ułatwiające prasowanie, tabletki do zmywarek, płyny do usuwania kamienia i rdzy, płyny do kabin prysznicowych i wiele innych. W składzie środków czystości znajdziemy etanoloaminę, inhibitor korozji, ekologiczny kwas cytrynowy i mlekowy, sekwestranty twardości wody oraz antyredepozytory. Souvre Internationale to również doskonałe suplementy diety: Souvre Witamina C, Souvre Na Stawy oraz Souvre Piękna Skóra. Produktem luksusowym Souvre jest Kolagen Naturalny wytwarzany przez certyfikowaną firmę Inventia Polish Technologies. Inventia PT jest posiadaczem prestiżowych certyfikatów i spełnia standardy ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 oraz ISO 22716:2007.

Możliwości

Współpraca z Souvre daje wiele możliwości rozwoju. Można to przybliżyć w trzech prostych punktach. Pierwszym z nich jest Oszczędzanie – Partnerzy Souvre kupują produkty taniej o 30%, dzięki czemu mogą sprzedać je z zyskiem. Kolejną zaletą planu marketingowego Souvre Internationale jest właśnie Dorabianie, które umożliwia stopniowe rozwijanie własnego biznesu. Ostatni krok to nieuniknione Zarabianie – rozbudowa sieci konsumenckiej to aż 38% prowizji do obrotu gwarantowane przez Souvre. Jeśli więc chcesz się uniezależnić i spróbować swoich sił w tym biznesie, nie czekaj i zacznij współpracę z nowoczesną firmą działającą w obszarze marketingu społecznościowego.

Auto-Motywacja

Aby zachęcić Partnerów do działania, firma Souvre stworzyła innowacyjny program Auto-Motywacja Bez Barier, w którym za wkład w rozwój marki Souvre Internationale można otrzymać samochód klasy premium. Partnerzy, którzy spełnią warunki programu, nie tylko mają możliwość otrzymania nowiutkiego auta, lecz mogą wybrać sobie dowolny model, kolor i markę samochodu. Program ten adresowany jest do Dyrektorów Souvre, którzy tak jak wszyscy zaczynali na niższych stanowiskach, a dzięki silnej motywacji, ambicji i wierze w sukces, osiągnęli swój cel, a ich ciężka praca została nagrodzona. Program Auto-Motywacja Bez Barier jest dowodem na to, że każdy może osiągnąć sukces, niekoniecznie pracując na niego całymi latami. Wystarczy pomysł, motywacja, komunikatywność i chęć rozwoju, jaki umożliwia współpraca z Souvre.